Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Sprzedawca
marki: JARCH
Ilość pracowników: 49-~99
Coroczne wyprzedaże: 1500000-3000000
Rok założenia: 2006
pc Export: 50% - 60%
Wprowadzenie

Shenzhen JARCH Electronics Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem i projektantem pierścieni ślizgowych i połączeń obrotowych, założonym w 1998 roku, z siedzibą w Bao'an w Shenzhen, zatrudniającym ponad 80 pracowników i zakład o powierzchni 1000 m2.

Nasza firma

Obecnie mamy 8 rodzajów opatentowanych produktów i nawiązaliśmy szeroką i długoterminową współpracę z wieloma krajowymi instytutami badawczymi (Uniwersytet w Pekinie, SAS, Uniwersytet Beihang itp.), A także posiadamy wykwalifikowany zespół zarządzający. Aby stworzyć markę i zrobić sławę marka, wykonujemy ścisłe wykonanie.

Nasze pierścienie ślizgowe są szeroko stosowane w dziedzinach cywilnych i wojskowych, od robota, statków kosmicznych, automatyki przemysłowej, wytwarzania energii elektrycznej, instrumentów pomiarowych, sprzętu medycznego po konstrukcje budowlane. Naszymi głównymi produktami są światłowodowe złącza obrotowe / elektrooptyczne pierścienie ślizgowe / przelotowe pierścienie ślizgowe / pneumatyczne elektryczne złącza obrotowe / hydrauliczne obrotowe złącza / przelotowe pierścienie ślizgowe / pneumatyczne złącza obrotowe itp.

Nasze centrum badawczo-rozwojowe

Nasze produkty są sprzedawane do ponad trzydziestu prowincji w Chinach i eksportowane do ponad 38 krajów. Nasi główni klienci to Huawei, Foxconn, Sany Heavy Industry, BYD itp.

OEM i ODM są mile widziane!

Historia
O firmie Shenzhen JARCH Electronics Technology Co., Ltd.

JARCH to profesjonalny producent pierścieni ślizgowych i prowadnic w Shenzhen w Chinach. JARCH stał się jedną z najbardziej znanych chińskich marek na świecie w zakresie wysokiej jakości pierścieni ślizgowych i usług najwyższej jakości. Od momentu założenia firmy w 1998 roku angażujemy się w innowacje, rozwój i produkcję wysokiej jakości pierścieni ślizgowych oraz dostarczamy doskonałe rozwiązania w zakresie rotacji dla klientów na całym świecie.

HISTORIA PIERŚCIENIA PIŁKI JARCHOWEJ:

1998-2005: Historia przedsiębiorczości 2 inżynierów

2006: Założona Shenzhen JARCH Electronics Technology Co., Ltd. rozpoczęła projektowanie i wytwarzanie pierścienia ślizgowego, złącza obrotowego, maszyn pakujących, form.

2007: Dodanie dwóch linii produkcyjnych w związku z rozszerzeniem rynku.

2008: Nasz produkt jest szeroko sprzedawany na rynku krajowym.

2009: Rozbudowa działu R & D, Ułatwienie wielu projektów współpracy z Uniwersytetem Pekińskim i Haier.

2010: Planowanie naszego biura w Pekinie, Jiangsu, Chongqing.

2011: Planowanie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania globalnego rynku.

2012: Poszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczenie naszego wykwalifikowanego produktu do większej liczby klientów na całym świecie

2013: Koszt inwestycji w badania i rozwój wynosi 1 milion, co zwiększyło naszą konkurencyjność na rynku.

2014: Przyznano Certyfikat Zgodności w Odporności na Wybuchy, W tym samym roku przeprowadzamy się do nowego biurowca ze względu na rozbudowę skali.

2015: Stabilny i płynny rozwój.

2016: Ułatwienie współpracy z firmą Parker.

2017: Przyznano certyfikat przedsiębiorstw wysokich i nowych technologii

2018: Ponownie rozbudowujemy nasz zespół sprzedaży o potrzeby rozwojowe naszej firmy.

Usługa

Najlepsza usługa JARCH Slip Ring

 

*** Bezpłatne rozwiązanie w pierścieniu ślizgowym i złączu obrotowym najpierw do odniesienia klienta.

 

JARCH oferują 24-godzinną szybką reakcję przed sprzedażą i bezpłatne doradztwo.Dla naszych klientów dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

 

*** 7-15 dni roboczych szybka dostawa

 

Twoje zamówienie jest dostarczane przez nas, postaramy się jak najlepiej dostarczyć szybką dostawę do wszystkich.

 

*** Ścisła kontrola jakości produkcji

 

a) Kontrola surowca

 

W naszej okolicy jest wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre relacje, mamy od nich dużą i stabilną ilość zakupów, a oni gwarantują nam dostawę materiału o stabilnej jakości.Zorganizowali osobę odpowiedzialną tylko za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.

 
b) Warsztat
 
Mamy teraz wysokiej klasy warsztaty i 8 linii produkcyjnych, które będą sprzątać każdego dnia, dzięki czemu środowisko pracy będzie czyste i bezpieczne.
 
c) Kontrola jakości
 
c1.Kontrola jakości w warsztacie
Czterech superwizorów sprawdzi, czy produkty odpowiadają jakości
c2.QC w opakowaniu
Pracownicy sprawdzają przed zapakowaniem, czy paczki zawierają włosy i kurz.
 
d) Reklamacje dotyczące jakości
 

Jeśli jakikolwiek klient złoży skargę dotyczącą jakości, przekażemy ją do naszego zespołu serwisowego.Będą zgłaszać się bezpośrednio do naszego kierownika fabryki, zwykle w ciągu 24 godzin organizujemy spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania, a w ciągu 48 godzin udzielamy odpowiedzi i rozwiązań.

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych much JARCH, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail:kris@szjarch.cn i czekamy na współpracę z Tobą.

 

Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

JARCH's Team-We Are Together

JARCH SLIP RING łączy odpowiedni profesjonalny talent i technologię dla wysoko wykwalifikowanego zespołu zawodowego. Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, jako rozszerzenie naszej działalności, witamy więcej przyjaciół.

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków, a my zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryć piękno życia. Cenimy czas, który razem uczymy się i uczymy.

Przez cały rok nasza firma będzie organizować różne działania w naszych zespołach, na przykład Halloween , oprócz pracy mogą cieszyć się kolorowym życiem.

Czas gry CS ---

Latem - jedziemy do Yangmeikeng w Shenzhen, szaleństwo robić zdjęcia ...

W rzeczywistości nasz menedżer ...

Mecz koszykówki ze spółdzielnią jest pełen pasji.

Zawsze będziemy entuzjastyczni, chodźcie wszyscy, dołączcie do nas!