Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Wiadomości Firmowe
Dom Produkty

Złącze obrotowe światłowodowe

Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. Certyfikaty
Zrobiliśmy ponad 5 lat współpracy z JARCH. Jego kontrola jakości i serwis posprzedażny są takie miłe. Pójdę na posady do JARCHA na pewno.

—— Pan Jürgen

I really recommend, a great team and good quality. Very good. I will buy again.

—— Mr.David

dobry sprzedawca, szybka dostawa, jakość jest doskonała, dziękuję!

—— Mr.Eric

Im Online Czat teraz

Złącze obrotowe światłowodowe

(27)
Chiny 1-kanałowe światłowodowe złącza obrotowe Optyczna obsługa 23dBm FORJ pierścieni ślizgowych fabryka

1-kanałowe światłowodowe złącza obrotowe Optyczna obsługa 23dBm FORJ pierścieni ślizgowych

1-kanałowe obrotowe złącza światłowodowe / FORJ pierścieni ślizgowych Opis produktu 1-kanałowe obrotowe złącza światłowodowe / FORJ Seria JSR-FO-0122HS Jednokanałowe (SM lub MM) złącza obrotowe (FORJ) to ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:58:49
Chiny Szybkobieżne, jednokanałowe złącze światłowodowe obrotowe z OD 12 mm, certyfikat UL ROHS fabryka

Szybkobieżne, jednokanałowe złącze światłowodowe obrotowe z OD 12 mm, certyfikat UL ROHS

Jednokanałowy światłowodowy pierścień ślizgowy 12 mm / FORJ Maksymalna prędkość: 2000 obr./min Funkcja: Maksymalna prędkość pracy do 2000 obr./min sygnał i sygnał elektryczny między obracającą się częścią Dost... Czytaj więcej
2020-10-23 14:58:27
Chiny Stainless Steel Fiber Optic Rotary Joint  500rpm for single mode and multi mode fibers fabryka

Stainless Steel Fiber Optic Rotary Joint 500rpm for single mode and multi mode fibers

Stainless Steel Fiber Optic Rotary Joint 500rpm for singlemode and multi-mode fibers Feature: 1. IP code protection for harsh environmental applications 2. May choose connector type, fiber type 3. Custom fiber ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:58:06
Chiny 2000RPM Fiber Optic Rotary Joint  with electronic slip ring FC Connector fabryka

2000RPM Fiber Optic Rotary Joint with electronic slip ring FC Connector

2000RPM Światłowodowe złącze obrotowe z elektronicznym pierścieniem ślizgowym Złącze FC Funkcja: Wysoka prędkość Wymiary: średnica 6,8 mm.x 28 mm długości Transmisja na duże odległości Użyj technologii świat... Czytaj więcej
2020-10-23 14:57:43
Chiny Professional Stainless Steel Fiber Optic rotary joint / FORJ electrical connectors fabryka

Professional Stainless Steel Fiber Optic rotary joint / FORJ electrical connectors

Profesjonalne złącza obrotowe światłowodowe ze stali nierdzewnej / złącza elektryczne FORJ Funkcja: 1. wysoka prędkość, wysoka przepustowość Brak wycieku elektromagnetycznego Brak zakłóceń elektromagnetycznych ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:57:20
Chiny 1-kanałowy OPTYK FIBEROWY POŁĄCZENIA OBROTOWE ze złączem ST ST LC ŚCIERNICE OPTYCZNE WŁÓKNINOWE fabryka

1-kanałowy OPTYK FIBEROWY POŁĄCZENIA OBROTOWE ze złączem ST ST LC ŚCIERNICE OPTYCZNE WŁÓKNINOWE

1-kanałowe ZŁĄCZA OBROTOWE ŚWIATŁOWODOWE OPTYKI ZE ZŁĄCZAMI SC ST SMA lub LC PIERŚCIENIE ŚLIZGOWE ŚWIATŁOWODOWE Funkcja: 1.obsługuje 1-kanałowe światłowody (SM / MM) transmitujące z obrotem o 360 ° 2. moc ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:56:53
Chiny Single mode 1310 / 1550 nm Fiber Optic Rotary Joint / FORJ for HD-SDI fabryka

Single mode 1310 / 1550 nm Fiber Optic Rotary Joint / FORJ for HD-SDI

Single mode 1310 / 1550 nm Fiber Optic Rotary Joint / FORJ for HD-SDI Feature: High speed High bandwidth No electromagnetic interference Long lifetime,up to 1million revolutions Small volume,light weight Quick ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:56:18
Chiny Multi mode Fiber Optic Rotary Joint For Undersea Robot and Control Ship , SMA Rotary Joint fabryka

Multi mode Fiber Optic Rotary Joint For Undersea Robot and Control Ship , SMA Rotary Joint

Wielomodowe złącze obrotowe światłowodowe do robotów podwodnych i statków sterujących, złącze obrotowe SMA Funkcja: 1. prędkość maksymalna: 2000 obr./min 2. lekkie, standardowe, długie życie Brak transmisji ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:55:59
Chiny 67mm Diameter Fiber Optic Rotary Joint  For Undersea Robot / Control Ship , No Friction fabryka

67mm Diameter Fiber Optic Rotary Joint For Undersea Robot / Control Ship , No Friction

67mm czterokanałowe światłowodowe złącza obrotowe / FORJ Maksymalna prędkość: 150 obr./min Funkcja: 1. Światłowodowe złącza obrotowe służą do sygnałów optycznych 2. Obejmuje jednokanałowy tryb jednomodowy, ... Czytaj więcej
2020-10-23 14:55:36
Chiny Włókna światłowodowe wysokiej częstotliwości Połączenie obrotowe 2000 Wytrzymałość 45DB Utrata echa 8,5 mm X 39 mm fabryka

Włókna światłowodowe wysokiej częstotliwości Połączenie obrotowe 2000 Wytrzymałość 45DB Utrata echa 8,5 mm X 39 mm

Złącze obrotowe światłowodu o wysokiej częstotliwości z pierścieniem ślizgowym światłowodu, wysokiej jakości złącze obrotowe z siatki drucianej Opis produktu: Sprzężenie wiązki światła w średnicy rdzenia stołka... Czytaj więcej
2020-10-23 14:55:16
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|